Український інститут книги

У рамках Всеукраїнської акції «Бібліотеки повні людей» 30 вересня 2019 року в бібліотеці СШ №3 був проведений флешмоб для учнів 4 класів “Читаємо твори В.О.Сухомлинського”, де Піджара Валентина Михайлівна, бібліотекар школи, ознайомила учнів з творами В.О. Сухомлинського, зокрема з книгою “Всі добрі люди – одна сім`я”. Діти читали, із задоволенням обговорювали прочитане.  Флешмоб пройшов цікаво, пізнавально. Також було проведено бібліотечні уроки “Вересневі зустрічі в бібліотеці” для учнів 1 класів, організована книжкова виставка «Зупинись на хвилинку – подивись на новинку». Учні 2В класу відвідали центральну дитячу бібліотеку, де вони познайомилися з цікавими новинками дитячих книг, правилами користування книгами та переглянули лялькову виставу “Пригоди Кицика Мицика”.

Facebook (UkrainianBookInstitute)

Instagram (@bookinstitute.ua)