УВАГА!

Шановні учні, батьки

Конотопської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №3!

Звертаємо вашу увагу на те, що з 08.01.2021 по 22.01.2021 освітній процес для учнів 1-11 класів буде організовано з використанням технологій дистанційного навчання.
Навчання буде відбуватись за розкладом, у якому зазначено час, предмет, учитель і вид роботи. Даний розклад вам буде доведено у ваших групах, розміщено на сайті школи. Усі завдання будуть надаватись через створені класи в Google class room, при вході в які просимо уважно вибирати акаунт.
Звертаємо увагу на види роботи, які вказані в розкладі. Частина буде відбуватись синхронно (у реальному часі), частина – асинхронно (у будь-який час, до вказаного терміну).
Для вирішення проблемних питань просимо звертатись до класоводів і класних керівників.
Успішного навчання!!!