УВАГА! КАРАНТИН!

Увага! Відповідно  наказу відділу освіти, з метою недопущення поширення епідемії грипу та гострих респіраторних захворювань у школі  призупинено навчальний процес  з 19 лютого 2018 року по 25 лютого 2018 року включно!

Конотопська міська рада

ВІДДІЛ  ОСВІТИ

Н А К А З

16.02.2018                                                                      м. Конотоп                                                                 №125-од

Про  запровадження   обмежувальних   заходів

у закладах загальної середньої та позашкільної освіти міста

Відповідно до Комплексного плану заходів по боротьбі з грипом і іншими гострими респіраторними захворюваннями та їх профілактики в м. Конотоп на епідемічний сезон 2017-2018 років, затвердженого рішенням міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій (протокол №6 від 22.11.2017), на виконання рішення протиепідемічної комісії (протокол від 16.02.2018), листа Конотопського міського відділу ДУ СОЛЦ МОЗ України від 15.02.2018 №38, з метою недопущення поширення епідемії грипу та гострих респіраторних захворювань

НАКАЗУЮ:

1. Директорам закладів загальної середньої та позашкільної освіти міста:

1.1.   Призупинити навчальний процес у закладах загальної середньої та позашкільної освіти міста з 19 лютого 2018 року по 25 лютого 2018 року включно.

• Залучити педагогічних працівників до виконання адміністративно- педагогічної роботи за завданням адміністрації.
  • З метою виконання державних навчальних програм відпрацювання пропущених занять здійснити за рахунок ущільнення навчального матеріалу на уроках з відповідними записами у класних журналах та шляхом проведення індивідуальних консультацій з учнями після уроків.
  • Розробити графік проведення індивідуальних консультацій, довести його до відома всіх учнів та здійснити облік відпрацьованого часу.
  • Організувати проведення класними керівниками інструктажів із учнями про дотримання санітарно-протиепідемічних правил і норм у період призупинення навчально-виховного процесу.
  • Забезпечити виконання заходів з економії енергоносіїв за період призупинення навчально-виховного процесу.
  • Організувати навчально-консультаційну підтримку дітей під час карантину дистанційно, через мережу Інтернет: сайт навчального закладу, блоги вчителів, сторінки соціальних мереж.
  1. Контроль за виконанням даного наказу покласти на завідувачасектору нормативності освіти і кадрової роботи відділу освіти Конотопської міської ради Одинцову Л.М.

Начальник відділу освіти                                                                   О.В.Беспала

У школі тимчасово призупинений навчальний процес з 09.02.2018 по 15.02.2018 включно у зв’язку із захворюваністю, що перевищила 20% від загальної кількості учнів.