Великий Терор – масові політичні репресії 1937-1938років

«Великий терор» – масштабна кампанія масових репресій громадян, що була розгорнута в СРСР у 1937–1938 рр. з ініціативи керівництва СРСР й особисто Йосипа Сталіна для ліквідації реальних і потенційних політичних опонентів, залякування населення, зміни національної та соціальної структури суспільства. Наслідками комуністичного терору в Україні стало знищення політичної, мистецької та наукової еліти, деформація суспільних зв’язків, руйнування традиційних ціннісних орієнтацій, поширення суспільної депресії й денаціоналізація.

У школі було проведено низку заходів, присвячених пам`яті жертв Великого терору – масових політичних репресій 1937-1938років:

– учні взяли участь у проведенні загальношкільної лінійки присвяченої 80-м роковинам Великого терору;

– учнями, учителями суспільних дисциплін, педагогом-організатором проведено тематичні, інформаційні заходи, спрямовані на донесення інформації про події Великого терору – масових політичних репресій 1937-1938 років;

– у шкільній бібліотеці та кабінеті історії обладнано тематичну виставку документів та фотоматеріалів «Реабілітовані історією», «Німі свідки», «Розстріляне відродження», «Терор 1937 – 1938 роках»;

– класними керівниками школи проведено виховні години «Політрепресії в Україні», «Злочин, якому немає прощення» та інше.

Вам може бути цікаво...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *