Відзначення Всесвітнього Дня дитини в школі

Плідно і яскраво, творчо і цікаво пройшов тиждень, який ми, учасники освітнього процесу

Конотопська спеціалізована школа І – ІІІ ступенів 3, присвятили ВСЕСВІТНЬОМУ ДНЮ ДИТИНИ.
Було проведено низку заходів:
📍Всесвітній день доброти, в ході якого учні 4-Б класу ознайомили з історією виникнення та традиціями цього свята;📍Міжнародний день толерантності, де учні та вчителі обговорювали моральні якості та принципи сучасної особистості, записували асоціації до поняття “толерантність”, повторювали ” Абетку ввічливості”.
📍Прийняття в БАРВІНЧАТА.
Учні 2-х класів хвилююче презентували свої класні родини, вчили правила БАРВІНЧАТ, а учасники шкільного театру яскраво привітали зі вступом в Країну Барвінкову.
📍Воркшоп “Щасливе дитинство”
Мешканці ІІ поверху спільно створили панно, де зобразили свої емоції та почуття, а на Паркані Думок записали свої міркування про щастя.
📍Акція “Добрики крокують по планеті”.
Мешканці ІІІ поверху зобразили кольораві долоньки на підтримку дітей з обмеженими можливостями.
📍” Плоди освіти”.
Мешканці ІV поверху створили Дерево “Плоди освіти”, де показали напрямки роботи шкільної родини.
Із задоволенням переглядайте фото та пам’ятайте, що всі ми родом із дитинства💖! Всіх зі святом💖!