ВІТАЄМО!

У м. Суми відбулось свято нагородження переможців Всеукраїнських учнівських олімпіад, конкурсів-захистів науково-дослідницьких робіт Малої академії наук. Від нашої школи нагороди отримали: Митяй Анна (8А клас), Півень Ольга (8А клас), Дубовик Дар`я (9А клас), Морміль Олександра (9А клас), Трубінова Людмила (9А клас), Заєць Євгенія (11А клас), Лаврій Софія (11А клас), Никифоров Данііл (11А клас), Степаненко Олександра (11А клас). Вітаємо! Бажаємо продальших успіхів!

Вітаємо Трубінову Людмилу, ученицю 9А класу , за зайняте І місце на Всеукраїнському конкурсі-захисті наукових робіт  серед учнів молоді МАН в м. Києві та її наукових керівників: Олех Л.М., учителя української мови та літератури, Олеха А.П., учителя історії та економіки. Дякуємо вам за плідну роботу! Ми пишаємося вами! Так тримати!

Вітаємо Козіна Євгена, учня 4Б класу, та Підлубняк Світлану Володимирівну, учителя, яка його підготувала, за зайняте І місце у міському інтелектуальному конкурсі “Олімп”. Ми пишаємося вами! Бажаємо нових успіхів!

У місті завершено історичний турнір, який було проведено на базі міського краєзнавчого музею,  у ході  якого учні 10 – 11 класів навчальних закладів міста брали участь в історичній грі «100 років боротьби: Українська революція 1917-1921 років». Отримавши І місце у своїй групі, команда учнів 10 класу в складі Ігнатущено Д., Стеценко Ю та Шульги К., під керівництвом учителя історії Литвиненко З.В., вийшли до фіналу. У фіналі, який відбувся 05.03.2018, наша команда посіла ІІІ місце.  Вітаємо наших учениць та їх учителя!

Наші учні, члени театрального гуртка, відвідали фестиваль театрального мистецтва у м. Суми. Вони представили уривок  з твору Редьярда Кіплінга “Мауглі” і посіли ІІ місце. Ми пишаємося вами!

Вітаємо Божок Вероніку, ученицю 7А класу та Іржавську Галину Володимирівну, учителя, яка її підготувала, за зайняте ІІ місце в ІІІ етапі XVIII Міжнародного конкурсу з української мови імені П. Яцика. Зараз Вероніка готується до участі в IV етапі конкурсу. Побажаємо їй успіху!

Ми пишаємося своїми учнями, вони дійсно складають золотий фонд нашої школи. Бажаємо їм нових перемог, примножувати свої зання та не зупинятися на досягнутому.

Андрієвська Віта, учениця 11Б класу – дворазова призерка чемпіонату України з лижних гонок. Виборола срібло в гонці класичним стилем та бронзу в естафетній гонці. Наступні змагання відбудуться у Франції на чемпіонаті світу. Побажаємо Віті успіху.

Вітаємо Морміль Олександру, ученицю 9А класу, переможницю ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з біології та  Надточий Руслану Анатоліївну, учителя, яка її підготувала,  за зайняте ІІІ місце.  Дякуємо вам за плідну роботу! Так тримати!

Вітаємо: Дубовик Дар’ю (9А клас)  за зайняте ІІІ місце, Степаненко Олександру (11А клас)  за зайняте ІІ місце, Лаврій Софію (11А клас), за зайняте ІІІ місце, переможців ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з економіки та вчителя – Олеха Анатолія Петровича,  який їх підготував.  Дякуємо вам за плідну роботу! Так тримати!

Вітаємо Трубінову Людмилу, ученицю 9А класу, переможницю ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з історії та  Литвиненко Зою Валеріївну, учителя, яка її підготувала,  за зайняте ІІІ місце.  Дякуємо вам за плідну роботу! Так тримати!

Вітаємо Трубінову Людмилу, ученицю 9А класу, переможницю ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з англійської мови та її вчителя – Рукавішнікову Галину Вікторівну, учителя англійської мови, за зайняте ІІ місце. Дякуємо вам за плідну роботу! Так тримати!

Вітаємо  Митяй  Анну, ученицю 8А класу, переможницю ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад   з географії та її вчителя – Філь Людмилу Олександрівну, учителя географії, за зайняте ІІІ місце. Дякуємо вам за плідну роботу! Так тримати!

Вітаємо Трубінову Людмилу, ученицю 9А класу, переможницю ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з української мови та літератури та її вчителя – Олех Лідію Миколаївну, учителя української мови та літератури, за зайняте ІІІ місце. Дякуємо вам за плідну роботу! Так тримати!