Вшанували учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС

14.12.2020 в Україні День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС.
Як відомо, 26 квітня 1986 року на Чорнобильській атомній електростанції, що на Київщині, сталася найбільша в історії людства техногенна катастрофа – Чорнобильська аварія. Лише завдяки самопожертві ліквідаторів наслідків катастрофи, багато з яких заплатили за це власним життями і здоров’ям, вдалося локалізувати аварію та врятувати країну і світ від радіаційного забруднення. За різними даними, протягом лише одного місяця після Чорнобильської катастрофи від отриманого опромінення загинуло від 30 до 200 пожежників і працівників АЕС.
Також учні школи мали змогу ознайомитись зі Стіною пам’яті, переглянути та обговорити документальні фільми, вшанувати померлих хвилиною мовчання.
Важливо пам’ятати, аби не робити помилок минулого!