Замовлення підручників для 5 класу

Відповідно до Порядку проведення конкурсного відбору підручників (крім електронних) та посібників для здобувачів повної загальної середньої освіти і педагогічних працівників, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 21 вересня 2021 року № 1001, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 11 листопада 2021 року за № 1483/37105 (далі – Порядок), на виконання наказу Міністерства освіти і науки України від 30 вересня 2021 року № 1048 «Про проведення конкурсного відбору підручників (крім електронних) для здобувачів повної загальної середньої освіти і педагогічних працівників у 2021-2022 роках (5 клас)» (зі змінами, внесеними наказом Міністерства освіти і науки України від 23 травня 2022 року № 467), листа Міністерства освіти і науки України від 23.05.2022 №1/5415-22 «Щодо забезпечення виконання наказу Міністерства освіти і науки України від 30 вересня 2021 року №1048 (зі змінами), з метою організації прозорого вибору закладами загальної середньої освіти підручників для 5 класу Нової української школи, що можуть видаватися за кошти державного бюджету, учителями  школи було здійснено безпосередній вибір проектів підручників з кожного предмету

«Англійська мова (5-й рік навчання)» підручник для 5 класу закладів загальної середньої освіти (з аудіосупроводом) (Джоанна Коста, Мелані Вільямс)

«Досліджуємо історію і суспільство» підручник інтегрованого курсу для 5 класу закладів загальної середньої освіти (Васильків І. Д., Басюк О. Я., Гінкул Г. С., Грисюк Л. А., Димій І. С., Іртищева О. А., Костікова М. І., Паршин І. Л., Шеремета Р. В.)

«Зарубіжна література» підручник для 5 класу закладів загальної середньої освіти (Ніколенко О. М., Мацевко-Бекерська Л. В., Рудніцька Н. П., Ковальова Л. Л., Орлова О. В., Юлдашева Л. П., Туряниця В. Г., Лебедь Д. О.)

«Здоров’я, безпека та добробут» підручник інтегрованого курсу для 5 класу закладів загальної середньої освіти (Воронцова Т. В., Пономаренко В. С., Лаврентьєва І. В., Хомич О. Л.)

«Інформатика» підручник для 5 класу закладів загальної середньої освіти (Ривкінд Й. Я., Лисенко Т. І., Чернікова Л. А., Шакотько В. В.)

«Математика» підручник інтегрованого курсу для 5 класу закладів загальної середньої освіти (Істер О. С.)

«Мистецтво» підручник для 5 класу закладів загальної середньої освіти (Масол Л. М.)

«Німецька мова (1-й рік навчання)» підручник для 5 класу закладів загальної середньої освіти (з аудіосупроводом)  (Сотникова С. І., Гоголєва Г. В.)

«Пізнаємо природу» підручник інтегрованого курсу для 5 класу закладів загальної середньої освіти  (Біда Д. Д., Гільберг Т. Г., Колісник Я. І.)

«Українська література» підручник для 5 класу закладів загальної середньої освіти  (авт. Авраменко О. М.)

«Українська мова» підручник для 5 класу закладів загальної середньої освіти (Заболотний О. В., Заболотний В. В.)