Замовлення підручників для 9 класу (конкурсний відбір, повторне видання)

Відповідно до Порядку конкурсного відбору підручників (крім електронних) для здобувачів повної загальної середньої освіти і педагогічних працівників, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 17 липня 2019 року No 1002, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 12 серпня 2019 року за No 902/33873, ураховуючи лист Міністерства освіти і науки України від 22 вересня 2021 року No 1/11-6999 “Про переліки назв підручників для 9 класу закладів загальної середньої освіти, які плануються видавати у 2021/2022 навчальному році”, з метою організації прозорого вибору закладами загальної середньої освіти підручників для 9 класів, що можуть видаватися за кошти державного бюджету, учителями  школи було здійснено безпосередній вибір проектів підручників з кожного предмету (як для конкурсного відбору, так і для повторного видання):

«Всесвітня історія» підручник для 9 класу закладів загальної середньої освіти (авт. Полянський П. Б.)

«Інформатика» підручник для 9 класу закладів загальної середньої освіти (авт. Ривкінд Й. Я., Лисенко Т. І., Чернікова Л. А., Шакотько В. В.)

«Історія України» підручник для 9 класу закладів загальної середньої освіти (авт. Власов В. С., Панарін О. Є., Топольницька Ю. А.)

«Основи правознавства» підручник для 9 класу закладів загальної середньої освіти (авт. Філіпенко Т. М., Сутковий В. Л.)

«Алгебра» підручник для 9 класу з поглибленим вивченням математики закладів загальної середньої освіти (авт. Мерзляк А. Г., Полонський В. Б., Якір М. С.)

«Біологія» підручник для 9 класу закладів загальної середньої освіти (авт. Соболь В. І.)

«Географія» підручник для 9 класу закладів загальної середньої освіти (авт. Бойко В. М., Дітчук І. Л., Гринюк Т. А., Смаль І. В., Харенко І. М.)

«Геометрія» підручник для 9 класу з поглибленим вивченням математики закладів загальної середньої освіти (авт. Мерзляк А. Г., Полонський В. Б., Якір М. С.)

«Зарубіжна література» підручник для 9 класу закладів загальної середньої освіти (авт. Міляновська Н .Р.)