Завершилася Перша Всеукраїнська Інтернет-олімпіада з біології

Завершилася Перша Всеукраїнська Інтернет-олімпіада з біології, що проводилась у рамках освітнього проекту “На урок”.

Диплом І ступеня отримали: Гавриленко Іван  (8А клас), Кривошеєнко Олексій  (8А клас), Співакова Софія (8А клас), Сус Поліна (8А клас), Шовкопляс Анастасія (8А клас), Морміль Олександра (9А клас), Чумаков Артем (11А клас).

Диплом ІІ ступеня отримали: Слишик Даніїл (7А клас), Півень Ольга (8А клас), Олійник Максим (8А клас), Штика Катерина (8А клас), Супрун Катерина (8А клас),  Артамонова Анна (11А клас), Лаврій Софія (11А клас),    Степаненко Олександра (11А клас), Чорний Владислав (11Б клас).

Диплом ІІІ ступеня отримала Шайденко Анна (11А клас).

Молодці! Дуже приємно, що учні нашої школи намагаються поглиблювати свої знання,  звертаючись до різноманітних джерел. Пишаємося вами!