Збережемо довкілля чистим!

#HealthySchools_UA Ти хочеш, щоб екологічна ситуація покращилась, щоб навкруги стало чистіше? Тоді бери і роби це! Саме під таким гаслом Обруч Ганна Григорівна, учитель обслуговуючої праці та технологій, провела в 11 класі урок на тему «Природоохоронні технології». Разом з учнями вона не словом, а ділом показала, як треба оберігати природу. Вирішили прибрати частину шляху від школи до мікрорайону «Порт». Ця територія знаходиться за межею міста і її ніхто не прибирає. Було зібрано 13 пакетів сміття. Мета уроку була досягнута. Під час прибирання діти зуміли поєднати навчання і працю. Всі відчували моральне піднесення від зробленого. Таким чином, учні 11 класу зробили свій маленький внесок у збереження нашого спільного дому – планети Земля.

#HealthySchools_UA