ЗВІТ УЧАСНИКА ПРОГРАМИ

#HealthySchools_UA У шкільному житті ми постійно використовуємо здоров`язберігаючі технології, які дозволяють учням більш успішно адаптуватися  в освітньому і соціальному просторі. Ці завдання реалізуються завдяки використанню здоров`язберігаючих форм роботи: ранкової руханки на свіжому повітрі «Доброго ранку, рідна школо!», «Веселої перерви в початковій школі», проведенні шкільного етапу військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»). Зміцнюємо здоров`я за допомогою фізичної активності під час екскурсій, відвідавши у звітній період Карпати.

Психологами доведено, що наш гарний психічний стан – це запорука нашого здоров’я. Спілкування є складовою частиною психічного здоров’я. Що ж нам може принести більшу  радість ніж спілкування з природою?!

#HealthySchools_UA

Весела перерва в початковій школі

У шкільному житті ми постійно використовуємо здоров`язберігаючі технології, які дозволяють учням більш успішно адаптуватися в освітньому і соціальному просторі. Ці завдання реалізуються завдяки використанню здоров`язберігаючих форм роботи: ранкової руханки на свіжому повітрі «Доброго ранку, рідна школо!», «Веселої перерви в початковій школі», проведенні шкільного етапу військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»). Зміцнюємо здоров`я за допомогою фізичної активності під час екскурсій, відвідавши у звітній період Карпати.Учні школи, використовуючи можливості фотозони, пропагували здоровий спосіб життя, правила культури харчування, акцентуючи увагу на зв`язок між здоров`ям і харчуванням.Під керівництвом повара школи дівчата готували салати із фруктів та овочів, а потім пригощали ними однокласників.Психологами доведено, що наш гарний психічний стан – це запорука нашого здоров'я. Спілкування є складовою частиною психічного здоров'я. Що ж нам може принести більшу радість ніж спілкування з природою?!

Опубліковано Конотопська спеціалізована школа І – ІІІ ступенів 3 Понеділок, 29 жовтня 2018 р.