16 днів проти насилля

У рамках акції “16 днів проти насилля” в школі практичним психологом були проведені різноманітні заходи. Учасники психологічного гуртка здійснили опитування у вигляді інтерв`ю серед учнів 5 – 10 класів «Що таке насильство?», «Як з ним боротися?». Також між учнями початкової ланки відбувся інтерактив «Правда і міф про насильство».

16 днів проти насилля

У рамках акції "16 днів проти насилля" в школі практичним психологом були проведені різноманітні заходи. Учасники психологічного гуртка здійснили опитування у вигляді інтерв`ю серед учнів 5 – 10 класів «Що таке насильство?», «Як з ним боротися?». Також між учнями початкової ланки відбувся інтерактив «Правда і міф про насильство».

Опубліковано Конотопська спеціалізована школа І – ІІІ ступенів 3 Субота, 28 грудня 2019 р.