Цінуй життя, воно прекрасне!

“Цінуй життя!” – це навчальний анімаційний фільм. Сюжет фільму розповідає можливості живого спілкування на відміну від спілкування в соціальних мережах та пропагує цінність життя.
Ролик отримав сертифікат Українського науково-методичного центру практичної психології та соціальної роботи Національної академії педагогічних наук України з дозволом на застосування методичних рекомендацій та відеоролику.
Ролик розрахований на публічний перегляд, адресований дітям від 10 років, учнівській та студентській молоді, батькам, педагогічним працівникам, широкій громадській аудиторії.

Маєш питання чи потребуєш консультації – звернись на Національну дитячу “гарячу” лінію за номером 0 800 500 225 (зі стаціонарних) або 116 111 (з мобільних). Лінія є анонімною, конфіденційною та безкоштовною.