День відкритих дверей

Співпраця батьків і вчителів – запорука успішного навчання. 22.03.2019 в стінах СШ N3 був насичений день: батьки мали змогу долучитися до навчального процесу разом з учнями, отримати індивідуальні консультації вчителів, психолога та адміністрації школи. Цього дня батьки не тільки спостерігали за дітьми під час уроку, а й мали чудову нагоду побувати в ролі вчителів. Приємним завершенням дня стало загальношкільне свято «Рекорди нашої школи», на якому діти вкотре довели, що учні СШ№3 надзвичайно талановиті, креативні, старанні та ерудовані. Ми пишаємося вами! А іще сьогодні школа відкрила двері для батьків майбутніх першокласників. Завжди приємно працювати з зацікавленими людьми) Три групи відвідувачів, а пройшло на одному диханні: уважно слухали, легко йшли на контакт, були дуже доброзичливими. Сподіваюсь, навчання майбутніх першокласників буде таким самим цікавим, насиченим, результативним, позитивним, як враження від зустрічі з їх батьками). Дякуємо всім, хто був цього дня з нами!