Дитяча творчість

Напередодні Всесвітнього дня  творчості та інноваційної діяльності хочу розповісти про творчий колектив 6-А класу. Творчі діти в школі – це радість! Без творчості життя набуває вельми неприємного відтінку, адже життя передбачає освіжаюче оновлення.                                                                                                                                                                                     Наші учні – унікальні! Все, що вони роблять, ініційовано саме ними. Жодного виховного заходу, свята, конкурсів не проходить без їхньої участі. Діти здатні змінювати стереотипи, вносити щось нове, видавати оригінальні ідеї. І це завдяки своєму творчому потенціалу. Ми вдячні колективу  6-А класу, що вони є окрасою нашого шкільного життя.