Педагог-організатор пропонує. Тест на визначення лідерських якостей

Педагог-організатор пропонує

Тест на визначення лідерських якостей

 

Дорогі друзі, хто з вас не мріяв стати лідером. Але це залежить від багатьох факторів. Я пропоную вам відпочити і пройти тест

«чи можеш бути ти лідером?»

 

 1. У важкій ситуації ваші друзі і навіть просто знайомі звертаються за допомогою саме до вас?
 2. Якщо це у ваших силах, ви обов’язково допоможете тим, хто цього потребує?
 3. Ви з легкістю виходите переможцем з будь-якої суперечки?
 4. Вам подобається, коли оточення цікавиться вашою думкою з різних питань?
 5. У яку б компанію ви не прийшли, ви опиняєтеся в центрі загальної уваги?
 6. Вам подобається, коли на вас спрямовані погляди оточення, коли вас відверто роздивляються?
 7. Ви із задоволенням і без жодної ніяковості виступаєте на публіці?
 8. Ви легко сходитеся з людьми, для вас не складає труднощів підійти до незнайомої людини і заговорити з нею?
 9. У дитинстві ви були заводієм у вашій компанії, придумували різні забави і витівки?
 10. Для вас найкращий відпочинок — весела компанія, походи, пікніки, танці?
 11. Вас дратує в людях безініціативність, пасивність, покірність долі?
 12. Коли ви ставите перед собою конкретну мету, ви обов’язково домагаєтеся свого?
 13. Якщо з вашими друзями відбуваються якісь прикрощі, ви дуже сильно переживаєте, вините себе в тому, що сталося?
 14. Вам хочеться кинути всі свої справи і поїхати куди-небудь далеко, сховатися від всього світу?
 15. Вам коли-небудь говорили, що ви пригнічуєте оточення своєю силою, натиском, енергією, біополем?

Результати тесту:

15-18 балів. Ви прагнете не привертати до себе уваги, найкомфортніший стан для вас — бути в чиїсь тіні. Брати на себе відповідальність за щось — теж не для вас. Краще робити те, що напевно вийде, за що не буде потім соромно, що не викличе кепкувань (не дай бог!) оточення. Ви звикли до того, що вас вважають людиною скромною і непомітною. Напевно, існують ситуації або теми, де ви почуваєте себе більш менш упевнено. Ну і добре, не усім же бути лідерами.

19-23 бали. Швидше за все, ви дуже сором’язливі. Саме ваша боязкість заважає вам насолоджуватися життям. У компанії нечисленних, вірних, перевірених часом друзів ви розквітаєте, поводитеся легко і невимушено, у вас звідкись з’являється почуття гумору і впевненість у собі. Але серед малознайомих людей ви відразу замикаєтеся, ховаєте своє «Я» під маску ввічливої дружелюбності. Можливо, ви отримали занадто строге виховання, завдяки чому і придбали комплекс неповноцінності? Вам необхідно позбавлятися від невпевненості. Адже на світі є маса людей, які кращі за вас, ще більше тих, хто гірший за вас, але такої людини, як ви, немає і більше не буде. Ви унікальні! Ніколи про це не забувайте і тримаєте себе відповідно.

24-29 балів. Вас можна назвати «веденим» тому, що ви звикли в усьому підкорятися тим, кого ви шануєте і визнаєте для себе авторитетом. Ви з дитинства із задоволенням граєте роль «другої скрипки» і цілком можливо, що досі вам і в голову не приходило приміряти на себе імідж лідера. А може, варто спробувати? У вас є для цього всі шанси. Можливо, що з ролі веденого ви вже виросли і тепер потребуєте чогось іншому? Для цього вам необхідно навчитися думати і діяти самостійно, не оглядаючись на авторитети. Хто вам сказав, що ваша точка зору не найкраща?

30-37 балів. Ви самі по собі. Вас важко зарахувати до розряду «ведених», але і до лідера ви не дотягуєте. Хоча, за бажання, ви можете легко стати душею будь-якої компанії. Адже ви легко висловлюєте власну думку, не боїтеся сперечатися, умієте вчасно і вдало пожартувати, знаєте, коли краще промовчати. У вас явно простежуються завдатки лідера, просто ви їх, з якихось причин, не розвинули. Можливо, вам це не потрібно? Можливо, ви — людина настрою: сьогодні можете згуртувати навколо себе людей, а завтра вам захочеться самоти, тиші і щоб вас усі залишили в спокої?

38-44 бали. Ви природжений лідер. Вам навіть не доводиться щось спеціально робити, люди чомусь відразу підкоряються вашій волі та із задоволенням виконують усі ваші інструкції і команди. Мабуть, підсвідомо вони відчувають витікаючи від вас енергію і тому ви завжди опиняєтеся в гущі подій, «біля штурвалу». З одного боку вам це дуже подобається, а з іншого — такий стан справ нерідко вас стомлює. Вам усе частіше хочеться опертися на міцне, сильне плече, але, на жаль, навколо вас збираються тільки слабкі, нерішучі й невпевнені в собі люди. Доводиться весь час бути сильним, а це стомлює. Постарайтеся «відпускати» якісь ситуації, не давити на людей. Не варто звалювати на себе надмірну відповідальність за тих, хто підкоряється вам. Це безрозсудно.

45 балів. Вам пора подумати про себе і про своє здоров’я. Поза сумнівом, ви за вдачею — лідер. Але ви занадто перенавантажили себе, звалили собі на плечі всю земну кулю й надірвалися. І тепер ваша сила обернулася проти вас. Ви втомилися і вам потрібно відпочити. Спробуйте, хоч би на якийсь час змінити оточення, місце проживання, якщо можна — роботу. Поїхати від людей, що звикли до вашої опіки і заступництва, забути про те, що ви — сильний, а всі навколо — слабкі й беззахисні. Врешті-решт, багато хто просто паразитує за ваш рахунок!

Вам може бути цікаво...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *