Долучаємося до думок спільноти

26 квітня заступник директора з виховної роботи і педагог-організатор долучилися до “Онлайн-презентації Хартії демократичного учнівського самоврядування в Україні” в рамках проєкту ” Ми будуємо спільноту заради розвитку учнівського самоврядування в Україні”, який фінансується спільно з Фундацією Освіта для демократії, в рамках програми RITA-Зміни в регіоні, який фінансує Польсько-американська фундація свободи. Учасники проєкту проаналізували ситуацію щодо діяльності УС в навчальних закладах України. Отримали відповіді на питання: що викликає ваше задоволення від роботи у даному напрямку; щоб ви хотіли змінити в роботі УС в школі; яким є матеріально-технічне забезпечення… Під час відеозустрічі були проведені практичні заняття. Педагоги з різних куточків України ділилися своїми думками. Цікавим виявився розгляд питань: виклики УС; яка допомога потрібна учням і вчителям в організації учнівського самоврядування. Учасники проєкту ознайомили з Положенням хартії, зосередивши увагу на партнерстві та співпраці як основі розвитку самоврядування. Дуже цікавим був виступ пані Ольги (Польща), людини, яка щиро переймається проблемами УС та ділиться своїми порадами. До відеозустрічі долучилася голова обласної ради лідерів з Вінниці. З вуст представника від молоді пролунало глибоке розуміння ролі самоврядування у формуванні особистості громадянина. Головна думка, яку відстоювали під час онлайн-презентації: якщо краще працює учнівське самоврядування, демократичніше стає суспільство. Ми дякуємо організаторам проєкту за увагу до питань удосконалення організації учнівського самоврядування і надання практичних порад.