Сьогодні у нашій країні кожний має свій фронт, навіть діти. Вони навчилися поділяти труднощі інших людей, співпереживати, допомагати, бути небайдужими. Саме таких людей називають волонтерами. Напередодні Міжнародного Дня волонтера, приємним сюрпризом для старшокласників ліцею було привітання від Ради Громадської організації “Ветеранів війни, праці, Збройних сил та органів правопорядку м.Конотоп”. Подяки та подарунки отримали учениці 9А класу Банько Анна, Брек Олександра, 10 класу Салогуб Марія, які не тільки завжди готові прийти на допомогу, а й є організаторами багатьох благодійних акцій; класний керівник 9А класу Банько Віра Миколаївна, яка виступає підтримкою ініціатив учнівського самоврядування ліцею!
Вітаємо нагороджених та дякуємо усім учасникам освітнього процесу ліцею #3: учням, працівникам, батькам, які є справжніми Волонтерами! Разом до ПЕРЕМОГИ!💙💛🇺🇦💙💛

💙