Навчальні програми для 1 класів на 2020-2021 навчальний рік

До уваги батьків та учнів майбутніх 1 класів, що навчатимуться у 2020-2021 навчальному році!

Конотопська спеціалізована школа  І-ІІІ ступенів №3 інформує своїх майбутніх учнів про вибір навчальних програм. Нова українська школа  (НУШ) — це назва реформи загальної середньої освіти, яку зараз реалізовує Міністерство освіти і науки спільно з сотнями вчителів і управлінців з освіти по всій Україні. Головна ідея Нової української школи — компетентнісне навчання. Це означає, що учні не просто набувають знань, а вчаться використовувати їх на практиці й опановують навички. Школа формує ядро знань, на яке накладаються уміння, як користуватися цими знаннями, цінностями та навичками. Значну частину навчального часу в НУШ присвячено роботі в групі. Причому школярі не просто разом розв’язують, наприклад, математичні приклади, а роблять проекти і спільно шукають рішення проблем. Альтернативою для батьків та учнів є науково-педагогічний проект “Інтелект України”. Кожен урок прорахований до секунд. Інноваційні навчальні технології, інтегровані предмети, більше десяти завдань на кожному уроці і по дві фізкультхвилинки.  Через кожні 4-5 хвилин у дітей змінюється вид діяльності. Школярі на уроках переглядають відеосюжети, мультфільми, танцюють і співають українські пісні. А патріотичне виховання проходить червоною ниткою практично через кожний урок.  Програма розроблялася таким чином, щоб врахувавши вікові особливості учнів, не лише зберегти, а й збільшити їх інтерес до навчання. «Інтелект України» повністю відповідає державним стандартам. Ми намагаємося працювати так, щоб СШ №3 була школою, до якої приємно ходити і учням, і батькам. Тут прислухаються до Вашої думки, вчать критично мислити, не боятись висловлювати власну думку та бути відповідальними громадянами, тут панують співпраця та взаєморозуміння.

Більше інформації на зборах, що відбудуться 6 квітня 2020 року (про час буде оголошено додатково). Чекаємо на зустріч із вами в стінах нашої школи!