Про початок навчального року

До уваги батьків учнів Конотопської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №3!

У зв’язку з початком нового навчального року в умовах карантину звертаю Вашу увагу на наступне: якщо Ваша дитина належить до категорії осіб, яким не рекомендовано перебування у закладі освіти (має складні проблеми зі здоров’ям, хронічні захворювання, післяопераційна реабілітація і т.д.) Ви можете обрати (за бажанням) іншу форму навчання, яка не передбачає щоденне відвідування навчальних занять (екстернатну, дистанційну, сімейну).

Якщо Ви маєте таке бажання, прошу звернутись до адміністрації школи 27-28.08.2020 із відповідною заявою. Перед зверненням бажано ознайомитись із особливостями обраної Вами форми навчання.

Для всіх учнів, які будуть відвідувати навчальний заклад, робота розпочнеться з 01.09.2020. О 08:30 для учнів 1 та 11 класів буде проведена святкова лінійка, а для учнів 2 – 10 класів буде проведено Перший урок вашими класоводами та класними керівниками.

Нагадую, що вхід до навчального закладу дозволено винятково для учнів та працівників.

Вхід до закладу здійснюється в засобах індивідуального захисту (маски).