Історична довідка про школу

1934 відкривається початкова школа для дітей військовослужбовців та будівельників. У перший навчальний рік у школі навчалося 60 учнів, директором була Покорна Олімпіада Яківна. У довоєнні роки педагогічний колектив складався з 8 вчителів, працювало три гуртки     (музичний, спортивний та фотогурток).
       Під час Великої Вітчизняної Війни будівля школи була зруйнована, але 1 вересня 1945 року школа гостинно зустріла своїх учнів, незважаючи на матеріальні труднощі. А 1 вересня 1989 року нова школа відкрила двері для 1400 дітей, які навчалися у дві зміни. Педагогічний колектив налічував 115 працівників.
         На 2018-2019 навчальний рік педагогічний колектив складається з 50 учителів, які навчають 634 учні.