Рада лідерів від імені учнівського колективу вітає з Днем педагогічного працівника

Дорогі наші вчителі, працівники школи!
Рада лідерів від імені учнівського колективу щиро вітає вас зі святом, Днем педагогічного працівника!
Школа нашої мрії… Просторі кабінети, великі спортивні зали, гостинна їдальня, зелений куточок, який нагадує курортне містечко, кожного ранку радо зустрічає нас. А головне – ви, наші наставники! Креативні, красиві, розумні, натхненні, з якими можна зустрітися на танцювальному марафоні, спортивних змаганнях, на сцені, в туристичній подорожі, за чаюванням… Скільки відвертості, душевності, любові, тепла. Усе є, про що мріє кожна дитина.
Любі наші вчителі, хай вам щастить! Сил, терпіння, впевненості в завтрашньому дні, віри в найкраще! Мирного неба вам!