Знайомтесь: кращий лідер!

Костенко Діана – лідер 11 класу, заступник голови Ради лідерів. Обдарована, творча особистість, завдяки якій сонце навколо вас сяє яскравіше. Вона здатна перетворювати шкільні будні в свято. Весела, ініціативна, розумна, Діана завжди в центрі подій. Відкритість, багато енергії, компетентність, комунікативність, харизма – все це спонукає учнів йти за таким лідером і вірити в нього. Уміє організувати роботу колективу і нести відповідальність за виконані вчинки. Покликання Діани – пісня. Протягом усього навчання вона радувала нас талановитим співом. У 2019 році виборола І місце на міському конкурсу «Євробачення».

Незабаром закінчиться навчання в школі. Ми вдячні Діані за вагомий внесок у розвиток шкільного самоврядування. Побажаємо їй здійснення мрій, не зупинятися на досягнутому, йти завжди вперед.