Щоб діти народом стали

Сьогодні, під час подій, які відбуваються в Україні, та напередодні Дня пам’яті та примирення, є велике бажання говорити про виховання любові до Батьківщини, України. Патріотичне виховання в нашій школі завжди було пріоритетним. Спілкування з дітьми, свята, участь в акціях, змаганнях, конкурсах, проєктах, організація флешмобу тощо – все це заради виховання громадянина, який буде оберігати честь і славу Батьківщини, примножувати багатства, а за необхідності – здатен захищати її свободу і незалежність.

Слова, з якими наші педагоги йдуть до дітей, відверті, правдиві, відшліфовані власним переконанням. І робимо ми це все не за вказівкою, не чекаючи на документи різних установ, це є життєвою позицією кожного. Пам’ятаємо: патріота може виховати тільки патріот. Працюємо змістовно, щиро, щоб діти народом стали.

Сьогодні, спостерігаючи за нашими учнями, які поспішають до школи плести маскувальні сітки, створюють відео на підтримку ЗСУ, приймають участь в акції “Подякуй Герою”, разом з батьками і вчителями збирають гуманітарну допомогу переселенцям з окупованої території, розумієш: ми на правильному шляху. Це наші діти, якими ми в майбутньому будемо пишатися. Мирного неба всім! Слава Україні!