Розпочався місячник педагогічної творчості

4 лютого майстер-класом «Технологія доступна всім (методика використання скрайбінг-технології), проведеним учителем початкових класів Бондар Наталією Володимирівною, у Конотопській спеціалізованій школі І-ІІІ ступенів №3 розпочався місячник педагогічної творчості: «Методичний марафон» під гаслом «Створюємо нове освітнє середовище». «Педагогічний вернісаж» показових уроків з використанням технології критичного мислення в рамках місячника відкрила учитель української мови та літератури Передрій Тетяна Григорівна. Урок у 5А класі за темою «Правила вживання апострофа» пройшов на одному диханні. «Асоціативний малюнок», «Кубування», інші завдання на розвиток творчого  і критичного мислення, перегляд «Уроку з О. Авраменком», рефлексія, вправи для здоров`язбереження – все це зробило урок яскравим, динамічним, насиченим. Навчальне заняття було просякнуто любов`ю до рідної мови, яку педагог-майстер передає дітям. Дякуємо за працю, Тетяно Григорівно і Наталіє Володимирівно!