Розподіл обов’язків між членами профспілкового комітету

Конотопської спеціалізованої школи -ІІІ ступенів №3

• Гуринець С.В., вчитель початкових класів, голова ПК, член комісії із соціального страхування, контролює дотримання законодавства про працю та правильне застосування установлених умов оплати праці.
  • Куртова О.А., вчитель початкових класів, заступник голови відповідальна за напрямок роботи з питань щодо захисту соціально-економічних прав та інтересів членів профспілки.
  • Передрій Т.Г., вчитель української мови, член ПК, відповідальна за напрямок роботи з питань організації культурно – масової та спортивно – туристичної роботи.
  • Олех А. П., вчитель економіки, член ПК, член комісії із соціального страхування, відповідальний за оформлення документів профспілки та соціального страхування.
  • Боярчук О.Г., вчитель загально – технічних дисциплін та праці член ПК, відповідальний за напрямок роботи щодо контролю за дотриманням законодавства про охорону праці, створенням безпечних нешкідливих умов праці і незалежних виробничих та санітарно – побутових умов.
  • Комлик П.В., технічний працівник школи, член ПК, відповідальна за напрямок роботи з виробничих питань.
  • Петрова Л.В., пенсіонерка, член ПК, відповідальна за напрямок роботи з пенсіонерами СШ №3.