Тиждень здоров`я

Healthy Schools: заради здорових і радісних школярів #HealthySchools_UA  #HealthySchools_UA #HS_UA У школі пройшов Тиждень здоров`я:
1 день – «Вітамінний». Вітаміни – це улюблена тема наших учнів. Під час Тижня здоров`я вони спробували створити «фруктовий кошик», який повинен бути в щоденному раціоні кожної людини. Протягом дня пропагували користь фруктів для організму, досліджували речовини, що входять до їх складу. Кульмінаційним моментом дня стало споживання фруктів.
2 день – «Каша – сила наша!».Це одна з найулюбленіших страв українців, її готували косарі та женці на обжинки, орачі виходили в поле з кашею. А козацька, чумацька каші – скільки в них лицарської принадності, історичної таємниці. Готували каші й на сніданок, й на вечерю. Всі ці питання протягом дня намагалися вивчати наші учні. Головним моментом стало приготування та смакування каші.
3 день – «Рослинний». Капуста — дуже корисний овоч, який доступний кожній людині. Але мало хто знає про те, що в капусті міститься набагато більше важливих вітамінів і мікроелементів, ніж, наприклад, у моркві, картоплі і навіть апельсинах з лимонами. Учні готували салати за власними рецептами.
4 день – «Пісний». Смачних пісних страв набагато більше, ніж видається на перший погляд. Це і салати, і супи, і каші, і навіть пироги. Під час Посту можна харчуватися не тільки ситно, а й надзвичайно смачно. Ми вчилися готувати домашні вареники. Смачним і корисним додатком до них стали свіжі овочі: болгарський перець, огірок і помідори, редис і морква по-корейські.
5 день – «Учителю, відпочинь!».Під час проведення Тижня здоров`я до учнів приєдналися вчителі, які в усіх справах йдуть поряд. Наші вчителі люди амбітні, відповідальні, постійно – цейтнот; вони піклуються про своє психічне здоров`я. Проводять тренінги, вправи з релаксації, аутотренінги, самонавіювання тощо. Це дозволяє відновити психоенергетичний потенціал.
Healthy Schools: заради здорових і радісних школярів #HealthySchools_UA
#HealthySchools_UA   #HS_UA