У дистанційному форматі з учнями Конотопської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №3 були проведені «уроки добра» у формі виховних годин, годин спілкування, з метою реалізації основних орієнтирів морального та громадянського виховання, в ході яких розглядались теми: «Друзі наші менші», «Тварини – наші друзі», «Даруй добро», «Наші домашні улюбленці», «Гуманне ставлення до тварин». Були створені та розміщені в соціальних мережах відеопрезентацї, фотоколажі, відеозаклики, відеоролики, які спрямовані любити, берегти, піклуватись про тварин. Учні переглянули мультфільми та відеофільми з даної тематики, досліджували роботу волонтерів нашого міста, здійснили віртуальні екскурсії державними заповідниками, заказниками, національними парками України.