У школі відзначили Міжнародний день пам’яті жертв злочину геноциду

9 грудня, у світі відзначається Міжнародний день пам’яті жертв злочину геноциду, вшанування їхньої гідності та запобігання цьому злочину. Саме ця дата була обрана у зв’язку з тим, що в цей день в 1948 році була прийнята Конвенція про запобігання злочину геноциду і покарання за нього. Цю важливу тему учні 10 класу ( класний керівник Лихонос Тетяна Миколаївна) обговорили під час години спілкування “Геноциди в історії”, в ході якої:
✔підготували буклети-нагадування запобігання злочину геноциду, які розмістили в класних куточках інших класів;
✔переглянули та обговорили документальні фільми “Спогади очевидців”;
✔створили інформаційну виставку, де оприлюднили факти про геноцид за останні 100 років;
✔ознайомили учнів школи про історію започаткування Міжнародного дня пам’яті жертв злочину геноциду, вшанування їхньої гідності та запобігання цьому злочину;
✔вшанували померлих хвилиною мовчання.