Увага! Інформація для батьків учнів!

Шановні батьки!

З метою залучення дітей до опрацювання навчального матеріалу в школі організовано роботу з елементами дистанційного навчання. Діяльність буде спрямована за такими напрямками:

1. Інформування щодо обсягу матеріалу.
  2. Виконання практичних завдань.
  3. Організація зворотнього зв’язку (виявлення рівня засвоєння нових знань).

Як допомогти дитині організувати навчання?

1. Отримати завдання:
  • у групі, де з Вами спілкується Ваш учитель (Viber, Facebook тощо);
  • на офіційному сайті школи https://school3.osvita-konotop.gov.ua в розділі «Дистанційне навчання на період карантину» (посилання буде активне з 16.03.2020);
  • через інші джерела та посилання, створені педагогами.
  1. Допомогти дитині в організації роботи та опрацюванні навчального матеріалу.
  2. Слідкувати за змінами та оновленнями матеріалу на сайті та додаткових ресурсах.

Про способи виявлення результатів роботи учнів учителі повідомлятимуть додатково.

*Примітка: станом на 13.03.2020 на офіційному сайті школи інформація відсутня, посилання буде активним з 16.03.2020.

Кілька порад для всіх

1. Не панікуйте :).
  2. Увесь самостійно опрацьований матеріал після закінчення карантинних заходів обов’язково буде додатково повторений з учителями.
  3. За потреби будуть проведені індивідуальні консультації.
  4. Відповідальність, наполегливість, урівноваженість та гарний настрій є чудовими засобами успіху.
  5. Тільки разом ми зможемо зробити навчання наших дітей цікавим, корисним та результативним!