Узвар – напій здоров`я

#HealthySchools_UA Узвар – напій здоров`я

Узвар – напій здоров`я

#HealthySchools_UA Узвар – напій здоров`яПродовжуючи акцію «Ні» газованим напоям із супермаркету», учні старших класів школи та вчителі провели захід, присвячений прекрасному українському тонізуючому напою із сушених фруктів – узвару. Символічним стало те, що захід співпав зі святом Святого Миколая. Присутні смакували корисний, смачний, поживний напій, співали пісні й на згадку про зустріч отримали «миколайчики».

Опубліковано Конотопська спеціалізована школа І – ІІІ ступенів 3 Субота, 29 грудня 2018 р.