Відбулася церемонія нагородження найкращих учнів «Шкільний Олімп»

Українська земля славиться своїми талантами, своїми обдаруваннями. На її теренах линуть невмирущі слова поетів, дзвенять стоголосо пісні композиторів, виграють вишиті рушники майстринь. А беруть свій початок і розвиваються ці таланти в школі, адже саме тут навчаються ті діти, які своєю сумлінною працею постійно підтверджують, що зерна науки і знань падають в благодатну землю. Наші учні – це майбутня еліта нашої держави, велика надія вчителів і батьків на те, що Україна відродиться і розправить свої могутні крила. Участь у олімпіадах, конкурсах, турнірах – це щоденна робота на уроках і після них, у школі та вдома, з досвідченими вчителями і самостійно. І шана вам, юні обдарування, що ступили на тернистий шлях за покликанням душі, за внутрішнім бажанням зробити більше, ніж того вимагає шкільна програма.

16.05.2018 у школі відбулася церемонія нагородження найкращих учнів «Шкільний Олімп». На святі були присутні начальник відділу освіти Беспала О.В. та методист міського методичного кабінету Загородня А.О., які привітали учнів та побажали їм не зупинятися на досягнутому і підкорювати нові вершини.

Усього було нагороджено 27 учнів, переможців ІІ, ІІІ етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін, ІІ та ІІІ етапів Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України; 25 учнів, лідерів шкільного самоврядування, незмінних учасників шкільних заходів. Дипломи та призи отримали 30 учнів, переможців міських спортивних заходів. Більше 100 учнів школи 2 – 11 класів отримали дипломи та подарунки за перемоги в інтерактивних конкурсах з математики, інформатики, англійської мови, історії, природничих наук, інтернет-олімпіад.

Зворушливим та емоційним було привітання найуспішнішої учениці 2017-2018 навчального року Трубінової Людмили (9А клас), адже перелік її здобутків насправді вражає:

Турніри:

І місце на міському турнірі юних економістів;

ІІ етап Міжнародних конкурсів:

ІІ місце на конкурсі знавців української мови імені Петра Яцика, ІІІ місце на Міжнародному мовно – літературному конкурсі учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка;

ІІ (міський) етап Всеукраїнських учнівських олімпіад:

ІІІ місце з економіки, ІІІ місце з англійської мови, ІІ місце з української мови та літератури; І місце з історії;

ІІІ (обласний) етап Всеукраїнських учнівських олімпіад:

ІІІ місце з української мови та літератури; ІІІ місце з історії, ІІ місце з англійської мови.

Конкурс-захист науково-дослідницьких робіт учнів,

членів Малої Академії наук України:

І місце на ІІ (обласному) етапі, і, нарешті, найвища нагорода –  І місце на ІІІ (Всеукраїнському) етапі та здобуття Президентської стипендії.

Здобутки учнів – це наполеглива праця їх учителів. 23 педагоги піднялись на святкову сцену. Для них та інших членів педагогічного колективу приємним сюрпризом став солодкий подарунок від адміністрації школи, вдячних учнів та їх батьків.

На святі панував піднесений настрій, линули пісні у виконанні учнів школи та ансамблю вчителів “Конотопчаночка”.

Бажаємо всім подальших успіхів!