Вітаємо!

Ще один привід порадіти:  05.11.2019 був виданий наказ МОН України         №1398 «Про призначення стипендій Президента України переможцям Всеукраїнських  учнівських олімпіад з навчальних предметів і Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України 2018/2019 навчального року». Під знаковим номером «100» зазначено прізвище  учениці 11А класу нашої школи. Трубіновій Людмилі з 1 вересня 2019 року призначено  стипендію Президента України за перемогу в ІІІ етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України. Варто зазначити, що Людмила отримує стипендію вже другий рік поспіль. Ми пишаємося нашою ученицею та бажаємо подальших успіхів!