Запроси спортсмена у школу

У рамках проекту «Healthy Schools: заради здорових і радісних школярів»  у школі проведено зустріч з Мариною Миколаївною Анцибор, українською лижницею, майстром спорту, учасницею трьох Олімпіад, п`яти чемпіонатів світу та володаркою повного комплекту нагород Всесвітніх Універсіад. Учні школи вперше зустрілися зі спортсменкою, тому їх дуже зацікавив шлях до успіху. Марина, спілкуючись з молоддю, розповіла про своє дитинство, перше відвідування дитячої спортивної школи, перші успіхи в спорті… Вона відповідала на питання учнів, разом  виконували вправи, які дозволяють завжди бути в гарній спортивній формі. Під час зустрічі учні ознайомили гостю зі своїми досягненнями в спорті і на згадку про зустріч подарували пісню.

#HealthySchools_UA