До уваги батьків майбутніх 1 класів!

До уваги батьків та учнів майбутніх 1 класів, що навчатимуться у 2019-2020 навчальному році! Конотопська спеціалізована школа  І-ІІІ ступенів №3 інформує своїх майбутніх учнів про вибір навчальних програм. Нова українська школа  (НУШ) — це назва реформи загальної середньої освіти, яку зараз реалізовує Міністерство освіти і науки спільно з сотнями вчителів і управлінців з освіти по всій Україні. Головна ідея Нової української школи — компетентнісне навчання. Це означає, що учні не просто набувають знань, а вчаться використовувати їх на практиці й опановують навички. Школа формує ядро знань, на яке накладаються уміння, як користуватися цими знаннями, цінностями та навичками. Значну частину навчального часу в НУШ присвячено роботі в групі. Причому школярі не просто разом розв’язують, наприклад, математичні приклади, а роблять проекти і спільно шукають рішення проблем. Альтернативою для батьків та учнів є науково-педагогічний проект “Інтелект України”. Кожен урок прорахований до секунд. Інноваційні навчальні технології, інтегровані предмети, більше десяти завдань на кожному уроці і по дві фізкультхвилинки.  Через кожні 4-5 хвилин у дітей змінюється вид діяльності. Школярі на уроках переглядають відеосюжети, мультфільми, танцюють і співають українські пісні. А патріотичне виховання проходить червоною ниткою практично через кожний урок.  Програма розроблялася таким чином, щоб врахувавши вікові особливості учнів, не лише зберегти, а й збільшити їх інтерес до навчання. «Інтелект України» повністю відповідає державним стандартам. Ми намагаємося працювати так, щоб СШ №3 була школою, до якої приємно ходити і учням, і батькам. Тут прислухаються до Вашої думки, вчать критично мислити, не боятись висловлювати власну думку та бути відповідальними громадянами, тут панують співпраця та взаєморозуміння.

Отже, обирайте, розмірковуйте. 22 березня чекаємо Вас на День відкритих дверей (про час буде повідомлено додатково).