Педагог-організатор інформує

ЛІДЕР У МЕНІ

Для того, щоб учні засвоїли навички ХХІ століття та були готові до успішного життя у сучасному світі, заклади  освіти України розпочали  упровадження  програми «Лідер в мені», яка є адаптацією відомої програми Стівена Кові «Сім звичок високоефективних людей» до шкільного середовища та дитячого віку. Програма активно працює в 70 країнах світу. Вона створена для навчання лідерства ( дітей від 3 до 18 років). Розрахована на кожного учня, який бажає стати в майбутньому успішним. Рекомендована для класу або школи.

7 звичок – це підготовка дитини до життя. Програма має навчити учнів покладатися на себе (бути незалежним) і співпрацювати з іншими (бути взаємозалежними).

Сім звичок

• Я проактивний
  • Я відповідальний(-а).
  • Я виявляю ініціативу.
  • Я вибираю свої дії, своє ставлення і свій настрій.
  • Я не звинувачую інших у своїх помилках.
  • Мене можна образити лише, коли я вирішив(-ла) бути ображеним (-ою).
  • Для того, щоб вчиняти правильно, мені не потрібно, щоб про це хтось попросив, і я вчиняю правильно, навіть якщо ніхто не бачить.

Заняття проводяться онлайн. Перші – безкоштовні.  Цікаво?

Зайдіть за посиланням і ознайомтеся https://www.facebook.com/leaderinmeukraine/