Підготовку вчителів до НУШ розпочато!

Саме в атмосфері взаєморозуміння, співпраці, зацікавленості пройшла І сесія вчителів майбутніх першокласників міста Конотопа. Складові ранкових зустрічей, правила класу, три запитання від Петера Гуттенхофера, дискусійна шкала, портрет сучасного школяра, графічні організатори (порівняння програм) у поєднанні з тайм-геймами, кінезіологічними вправами, цікавими способами об’єднання в групи, творчими презентаціями учасників… Формування вміння хвалити і критикувати, а також реагувати на критику (вправа “Янголятко й чортеня “); вправа “Веселий портрет” (чарівні учасниці виглядали на своїх картинах неперевершено, завдяки чому отримали позитивний заряд та приступили до роботи). Вміння співпрацювати, відчувати один одного, закріплення вміння коректного спілкування.
За допомогою методу джигсоу вчителі опрацювали закон “Про освіту”; створили образ інтегрованого навчання; виконуючи вправу “Галерея”, дійшли висновку, що “поєднання окремих частин не є інтегруванням”. Завершили день вправою “Подарунок”, під час якої відбувся фейерверк творчості: і співали, і декламували, і фантазували…..
У свої щоденники вражень мої колежанки “заховали” свої емоції щодо І сесії. Рефлексія….
        Дякуємо за активну роботу учасникам тренінгів. Чекаємо на ІІ сесії. А школа вже готова приймати учителів Конотопського району.