Сміливо крокуємо в НУШ!

У перший день весни початкова школа вперше презентувала дієвість методик НУШ! Ранкове коло, об’єднання в групи, “Daily 5”, броунівський рух, зоряні перегони, робота з графічними організаторами, кінезіологічні вправи, способи самооцінювання….І все це – не в пілотному класі, а з учнями 2 і 3 класу!!! Адже в нашій школі працюють креативні вчителі, гнучкі до змін, готові втілювати інновації заради цікавого і змістовного навчання своїх учнів. Саме такими є Тетяна Федосівна і Світлана Владиславівна – адже вони були сьогодні агентами змін.
Обговорення показового уроку проходило за методом “Кубування” (метод навчання, що полегшує розглядання різних сторін теми).
Вдосконалити та систематизувати свої знання щодо інноваційних технологій навчання педагоги мали змогу на методичному аукціоні, проведеному Анатолієм Петровичем Олехом.
Проведені заходи отримали схвальні відгуки від наших гостей, а саме – учителів початкових класів міста, в.о. завідувача методичного кабінета, викладачів Сумського ОІППО, їх захоплення та шквал позитивних емоцій.