У школі проведено сучасний захід за типом “Ніч у школі”

Днем закоханих 14 лютого розпочався в школі тиждень “Школа для всіх”. Для учнів і вчителів було проведено сучасний захід за типом “Ніч у школі”. У вечірній час, при світлі ліхтарів учасників чекали різні локації: “Зоряне небо”, “Кондитерська закоханих сердець”, “Кінозал”, “Розважально-ігрова”. Відвідавши їх, кожний міг поринути у світ кохання. Із яким задоволенням кожний прикрашав своє печиво-сердечко; затамувавши подих, слухав легенди сузір’їв і спостерігав за ними; отримав задоволення від спільного перегляду фільмів (відчуття, ніби ти у справжньому кінотеатрі); відгадував пісні про кохання, підбирав пари літературних героїв. А потім усіх запросили до “Ліричного кафе”, де кожний посмакував гарячим чаєм та смаколиками. А на завершення – музика, пісні, караоке, дискотека!!! Настрій – супер!!! Як чудово, коли всі разом: і дорослі, і діти. Зі святом усіх, будьте щасливі!!!