Тематичний тиждень «Волосся – банк інформації про людину»

#HealthySchools_UA У школі пройшов тематичний тиждень «Волосся – банк інформації про людину». Учні отримали багато цікавої інформації, працювали над проектами, створили чудові презентації, провели дні стильної зачіски, чарівного плетіння, захід для учнів початкової школи «Коса – дівоча краса», фестиваль зачісок. На поверхах були оформлені стендові зони.

Учителі-предметники разом з учнями розкрили світ волосся:

• Першокласники досліджували волосся. Шукали пояснення, робили припущення, дійшли висновку: біле волосся не містить пігменту (пояснення, звичайно, були доступними). З великою зацікавленістю діти працювали над питанням корисного харчування для волосся.
  • Старшокласники та учні середніх класів училися виготовляти трав`яні розчини для догляду за волоссям; розкривали секрет красивого волосся; виводили математичну формулу для ідеального кольору волосся під час фарбування; досліджували питання: «Волосся як терморегулятор»; вивчали обряди, народні традиції; прикраси для волосся тощо.

Завершився тиждень підсумковим заходом, родзинкою якого став фестиваль зачісок учнів 5-11 класів, який відбувся завдяки зусиллям учителів трудового навчання, майбутніх перукарів з числа учнівської молоді, батьків школи.

Спільні завдання, що вирішувалися протягом тижня, ще раз довели: школа наша – єдиний дружній колектив.

#HealthySchools_UA