Відбулась інформаційна  нарада   щодо сутності  курсу  “Громадянська  освіта” для  учнів  10 класів

11  травня  2018  року  на  базі  Конотопської загальноосвітньої школи  І – ІІІ ступенів  №5 Конотопської міської ради  Сумської області  відбулась інформаційна  нарада   щодо сутності  курсу  “Громадянська  освіта” для  учнів  10 класів та  презентація  підручника  видавництва  ВА”Нова Доба”. Із присутніми  вчителями  історії, правознавства, географії   та  економіки – майбутніми  викладачами  курсу  були  обговорені  особливості  викладання  та  оцінювання   нової навчальної дисципліни.  За  сприяння  відділу  освіти Конотопської міської ради  Сумської області, нараду  провів  Заслужений  учитель України  Олех Анатолій  Петрович, учитель історії та  основ  економіки Конотопської спеціалізованої школи І – ІІІ ступенів  №3.

Примітка: усі  навчальні  заклади  м. Конотоп  Сумської області   обрали   для  викладання   підручник  видавництва  Всеукраїнської Асоціації викладачів  історії  і   суспільних дисциплін “Нова  Доба” (Львів, 2018).